Talerze z dzikimi zwierzętami Wild Dining by Mustard

Udostępnij ten posttalerz wild dinning goryl

Talerze z dzikimi zwierzętami Wild Dining marki Mustard to niepowatarzalne wzornictwo i podejście z dystansem do serwowania posiłków. Ta oryginalna zastawa pobudza wyobraźnię i sprawia, że to nie jedzenie zdobi talerz, ale talerz zdobi jedzenie. Grafiki zwierząt, stylizowanych na ludzi, pokrywają niemalże całą powierzchnię użytkową talerzy, a podane na nich fryki, makaron, czy warzywa dopełniają kompozycji, i nadają całości stylu, charakteru i przede wszystkim humoru.

Dekoracja talerza zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni. Można eleganckiemu gorylowi w muszcce dorobić włosy z frytek, czy wąsy z keczupu, uroczej pandzie doczepić makaronowe włosy, a rockowy lew będzie świetnie wyglądał z kolczykiem z cebuli w uchu. 

Z tak ciekawą zastawą spokojnie można bawić się jedzeniem, bez wysłuchiwania. uwag. Talerze Wild Dinning to świetny pomysł na prezent w zasadzie z każdej okazji. Doskonale nadają się na spotkania z przyjaciółmi, grilla, czy naśniadanie dla niejadka.

talerz wild dinning jelonek

talerz wild dinning lew

talerz wild dinning panda
Wybór jest spory, bo cała seria zabawnych talerzy Wild Dining to sarna z kwiatkiem na głowie, lwiątko w sportowej bluzie, żyrafa z pomalowanymi ustami, szop pracz nerd, foka w blond peruce, lew w awiatorkach i skórzanej kurtce, pani panda i poważny goryl w garniturze. Gadżety Mustard świetne pomysły na przedmioty codziennego użytku, które zaskakują formą, kształtem, kolorem, a do tego są praktyczne i wywołują uśmiech na twarzy.
Zastawa ze zwierzęcmi portretami Wild Dining dostępna jest na brytyjskim amazonie, z możliwością dostawy do Polski. 
Do kupienia tutaj w cenie ok  8 funtów-> WILD DINING PLATE


Zapraszam również na stronę Gadgets Everywhere, gdzie znajdziecie jeszcze więcej ciekawych gadżetów do domu i fajnych pomysłów na prezent.