Dziecięca pościel spełniająca marzenia marki SNURK

Udostępnij ten post

Dziecięca pościel spełniająca marzenia marki SNURK to niezwykły gadżet do sypialni, który sprawi, że pociechy same będą chciały iść spać. Wiadomo, jak ciężko zagonić dzieci do łóżka, szczególnie gdy bawią się w najlepsze, dlatego firma SNURK wpadła na pomysł stworzenia kolekcji poszewek z ulubionymi zawodami, bądź postaciami, w które mali chłopcy i dziewczynki chcieliby się wcielić. Ta oryginalna pościel pobudza wyobraźnię i jest świetną dekoracją dziecięcego pokoju. Pościel z wmarzonymi zawodami to m.in. poszewka z księżniczką, która spodoba się małej damie, lubiącej zabawy lalkami i przebieranki, poszewka pirat dla poszukiwacza przygów i fana Piratów z Karaibów, poszewka baletnica dla przyszłej gwiazdy Jeziora Łabędzie, poszewka strażak, stworzona z myślą o dzielnych, bohaterach, poszewka kosmonatua dla marzycieli, którzy chcieliby się przespacerować po księżycu, pościel dżokej dla miłośników koników i kucyków.

Wszystkie grafiki pościeli SNURK zostały przygotowane z dbałością o najmniejsz detale tak, żeby skutecznieprzenieść dzieci w świat sennych marzeń. Nadruki zdobią nie tylko poszewkę na kołdrę, ale także na poduszkę. Można na niej znaleźć akcesoria, które zdobią głowę i ramiona takie jak : korona, strażacki hełm, czapka pirata, a nawet papuga.

Wszystkie modele można kupić tutaj -> POŚCIEL DZIECIĘCE MARZENIA SNURK

fot. SNURK

fot. SNURK

fot. SNURK

fot. SNURK
fot. SNURKZapraszam również na stronę Gadgets Everywhere, gdzie znajdziecie jeszcze więcej ciekawych gadżetów do domu i fajnych pomysłów na prezent.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz