Kubek fazy księżyca Moon Glass by Tale Design

Udostępnij ten postkubek fazy księżyca tale design

fot. www.tale-design.com
Kubek fazy księżyca Moon Glass by Tale Design to uroczy gadżet, który pokazuje, że nawet najbardziej banalny przedmiot codziennego użytku można zamienić w prawdziwe dzieło sztuki, i wcale nie chodzi tutaj o bogate zdobienia, czy zmyślne wzornictwo, ale o praktyczność połączoną z niepowtarzalnym, ale jakże prostym designem. 


Na pierwszy rzut oka kubeczek Moon Glass nie wyróżnia sie niczym szczególnym. Zwykła czarna ceramika, i nawet ucha nie ma, ale gdy zajrzymy do środka zobaczymy dziwne góry i doliny. Ta specjalna, wewnętrzna konstrukcja służy ukazaniu poszczególnych faz księżyca, przy wypełnianiu naczynia barwnym płynem. Najpierw naszym oczom ukazuje się cienki rogalik, który przy dolewaniu napoju, powoli będzie się zaokrąglał, aż zobaczymy piękny księżyc w pełni. Oczywiście, żeby dobrze oddać rzeczywisty kolor, najlepiej będzie wypełniać księżycowy kubek mlekiem, bądź jakimś kremowym, jasnym likierem. Kubek przedstawiający faz księżyca to super przykłąd sztuki użytkowej, która dzięki swojemu urokowi wywołuje uśmiech na twarzy. Kubki dostępne są w dwóch rozmiarach S i L.

cena 24$ / 30$
Księżycowy kubek można kupić na oficjalnej stronie Tale Design ->KUBEK FAZY KSIĘŻYCA


kubek fazy księżyca tale design
fot. www.tale-design.comZapraszam również na stronę Gadgets Everywhere, gdzie znajdziecie jeszcze więcej ciekawych gadżetów do domu i fajnych pomysłów na prezent.