Lampa wyglądająca niczym księżyc, czyli projekt Luna by Acorn Studio

Udostępnij ten post


Lampa wyglądająca niczym księżyc Luna to niesamowity projekt Studia Acorn, który nawiązuje do
natury, i ma za zadanie nie tylko udekorować wnętrze, ale także zachwycić wojego użytkownika. Piękna lampa, która przypomina księżyc w pałni, dostępna jest w kilku rozmiarach, dlatego z powodzeniem może być używana zarówno jako ozdoba biurkowa, jak i  doświetlenie ogrodu. Właśnie ze względu na znaczne różnice w rozmiarze, rozbieżność cen jest spora. Lampa Luna została stworzona z dbałością o najmniejsze szczegóły tak, żeby jak najbardziej przypominać prawdziwy księżyc.


Księżycowa lampa powstała głównie z włókna szklanego i nietoksycznego lateksu. Pięknie wygląda w każdym zakamarku domu i biura. Można postawić ją na biurku, lub w kąciku do cztania, a nawet zamontować na suficie, dzięki czemu za każdm razem gdy poparzymy w górę, będziemy mieli wrażenie, jakbyśmy patrzyli na piekne, nocne niebo. Luna XS, jako jedyna, wyposażona jest w żarówkę LED i akumulator, dlatego nie potrzebuje kabla, natomiast w większych modelach światło dają żarówki halogenowe, które już wymagają okablowania.

Oficjalna fanpage projektanta ->ACORN STUDIO
Można ją kupić na stronie Indiegogo.com 
cena: $85 - $875

okrągła lampa księżyc luna
fot. Acorn Studio

okrągła lampa księżyc luna
fot. Acorn Studio


okrągła lampa księżyc luna
fot. Acorn StudioZapraszam również na stronę Gadgets Everywhere, gdzie znajdziecie jeszcze więcej ciekawych gadżetów do domu i fajnych pomysłów na prezent.