DAILY DESIGN: Forma do ciasta cupcake PAVONI

Udostępnij ten post

Włoska firma Pavoni od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wymyślnych gadżetów do kuchni, za których sprawą pieczenie i gotowanie staje się prawdziwą sztuką. Wszystkie silikonowe formy Pavoni, pokrywki czy pojemniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich ciekawy design na wprowadza świeżość i kolor do każdej kuchni. 

Forma Cupcake posłuży do wyczarowania ciasta, tortu czy deseru w kształcie dużej muffiny. Wypiek można potem udekorować według własnego uznania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości silikonu, masa nie przywiera, a forma jest łatwa w czyszczeniu. 
Firma Pavoni oferuje całą gamę form do pieczenia w najróżniejszych kształtach m.in. konika na biegunach, robota, żaby, czajnika, domu, sowy, karocy, kota, psa, choinki czy nawet wielkanocnego baranka. Takie wypieki oczarują wsystkich.


Jeśli szukasz pomysłu na gadżet lub prezentu dla bliskiej osoby, to zapraszam na stronę GADGETS EVERYWHERE, gdzie znajdziesz niespotykane, zabawne oraz ciekawe  gadżety do domu, wraz z adresami sklepów, w których można je dostać. .