DAILY DESIGN: Kolekcja pojemników i bidonów LEGO

Udostępnij ten post

 Firma LEGO to już nie tylko klocki do zabawy, ale także funkcjonalne przedmioty codziennego użytku. W skład kolekcji wchodzą pudełka do przechowywania w różnych rozmiarach, pudełka na lunch, bidony oraz kosze na śmieci. 

Wszystko, jak na LEGO przystało, wykonane precyzyjne, z dbałością o najmniejsze detale. Pojemniki, tak jak i klocki, można układać jeden na drugim, a ruchome elementy pasują jeden do drugiego. Mogą służyć i jako zabawki, i jako pojemniki do ich przechowywania. Klocki LEGO od lat są uwielbiane na całym świecie, a ten projekt pokazuje, że mogą być również bardzo funkcjonalne. Jest to na pewno ciekawy gadżet nie tylko do pokoju dla dziecka, ale dla wszystkich fanów tych kultowych klocków.Uważam, że jak na firmę LEGO, to produkty są w dość przystępnych cenach. Wszystkie warianty dostępne w najróżniejszych kolorach, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Zobacz pełną ofertę, ceny i dostępność:
Jeśli szukasz pomysłu na gadżet lub prezentu dla bliskiej osoby, to zapraszam na stronę GADGETS EVERYWHERE, gdzie znajdziesz niespotykane, zabawne oraz funkcjonalne gadżety do domu, wraz z adresami sklepów, w których można je dostać.