Gadżety pomagające utrzymać porządek w kablach

Udostępnij ten post

Czasy mamy takie, że bez sprzętów elektronicznych takich jak telewozor, komputer, czy tablet ani rusz. Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku,  gdyby nie masa dodatkowych akcesoriów, które trzeba podpiąć do urządzeń bazowych. Mimo, że coraz więcej gadżetów ma możliwość połączenia bezprzewodowego, to wciąż spora większość potrzebuje okablowania, które niestety nie wygląda zbyt estetycznie. Jak zatem nie rezygnując z technologii utrzymać porządek w kablach? Poniżej kilka pomocnych akcesoriów, dzięki ktorym można w prosty sposób ujarzmić kablowy bałagan. 
oslona organizer na kable cablexox

1. Estetyczna osłona do listw CABLEBOX marki Bluelounge

Pojemnik na kable Cable Box świetnie maskuje splątane kable, zarówno w domu jak i w miejscu pracy. Pojemnik dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, oraz w kilku rozmiarach.
Do kupienia tutaj.-->POJEMNIK NA KABLE CABLE BOXmidulowa obracana lista pivot power

2. Modułowa listwa zasilająca Pivot Power marki Quirky

Dzięki swojej elastycznej budowie, można ją zawinąć np w okół nogi stołu czy rogu kanapy. Dodatkowo można do niej podłączyć nawet szerokie ładowarki (jedna obok drugiej), co często jest problemem w zwykłej listwie. Do kupienia tutaj->RUCHOMA LISTWA
organizer do kabli kolorowe kropelki cable drop

 3. Organizer do kabli Cable Drop od Bluelounge

 Minimalistyczny uchwyt na kable kształcie małych, kolorowych kropelek, to gadżet dzięki któremu przewody wszystkie najważniejsze przewody będą zawsze gotowe do użycia. Ładny wygląd i łatwy montaż.
Do kupienia tutaj-->SAMOPRZYLEPNE KROPELKI NA KABLE

4. Silikonowy klips do kabla marki Bluelounge 

Praktyczny gadżet do domu i biura, który pomoże utrzymać porządek w niesfornych kabelkach, ładowarkach i słuchawkach. Świetnie sprawdza się, kiedy trzeba zabrać odpowiedni sprzęt, wraz z okablowaniem, do szkoły, pracy czy na uczelnię. Organizery Cable Clips dostępne są w kilku rozmiarach i wersjach kolorystycznych. 
Do kupienia tutaj-> SILIKONOWY KLIPS NA KABLE
5. Kosz na kable z pokrywką Cable Bin od Bluelounge

Ten praktyczny gadżet biurowy, przypominający na pierwszy rzut oka stylowy kubeł na śmieci, to rozwiązanie efektowne i pomysłowe, które zajmie się porządkiem i organizacją kabli. Można wrzucić do niego przedłużacz, router, a także ładowarki do sprzętów elektronicznych.
Do kupienia tutaj-> KOSZ NA KABLE
6. Ludek na kable Mr P marki Propaganda

Nietypowy organizer w kształcie postaci, wokół której rąk i szyi, można owinąć nadmiar przewodów, to odważny gadżet, który wprowadzi odrobinę humoru do każdego biura, czy salonu.
Do kupienia tutaj-> LUDEK NA KABLE7. Zwijacz kabla marki Bluelounge

Organizer do kabla ładowarki Iphone marki Bluelounge to praktyczny gadżet do telefonu, który sprawi, że wiszący, czy walający się po biurku przewód, zniknie z pola widzenia. Uchwyt Rolio pozwoli bowiem zawinąć wokół własnej osi nadmiar kabla, zostawiając jedynie fragment z końcówką USB. Organizer posiada specjalny otwór kompatybilny z końcówką ładującą IPhone, oraz centralny otwór przez który można przełożyć końcówkę USB, dzięki czemu całość staje się poręczną, przenośną stacją dokującą.
Do kupienia tutaj-> ZWIJACZ KABLA

8.Maskownica do kabli wąż marki Bluelounge

Organizer w kształcie jednego dużego przewodu, który ukryje kilka miejszych. Ta sprytna osłona na kable ma aż 3m długości. W skład zestawu wchodzą: elastyczna osłona na przewody, 2 nasadki, 3 samoprzylepne uchwyty, rozgałęźnik typu Y, okrągły pierścień, 5 gumowych opasek.
Do kupienia tutaj-> MASKOWNICA DO KABLI
A jeszcze więcej ciekawych gadżetów do domu i nie tylko znajdziecie na stronie
Gadgets Everywhere.